Zlewozmywaki dwukomorowe z ociekaczem

Zlewozmywaki dwukomorowe z ociekaczem to pełna wygoda i funkcjonalność w kuchni.
Dwie niezależne komory umożliwiają równoczesne mycie dużej partii naczyń lub oddzielenie
naczyń od środków spożywczych.

Liczba produktów: 2

Wyświetlam 1-2 z 2 elementów

Wybrane filtry

Axis – sklep ze zlewozmywakami dwukomorowymi z ociekaczem

Axis to marka wybierana przez osoby ceniące piękno i chcące zainwestować w wyposażenie kuchni, które przetrwa lata. U nas wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjnym, uniwersalnym i ponadczasowym designem, a miłym zaskoczeniem są niewygórowane ceny. Każdy może pozwolić sobie na odrobinę luksusu w swoim domu, nabywając jeden z naszych zlewozmywaków granitowych dwukomorowych z ociekaczem. Dzięki takiemu zakupowi codzienne zmywanie naczyń stanie się o wiele przyjemniejszą czynnością. Przekonaj się o tym! Oferta Axis jest nieustannie poszerzana, dlatego warto zaglądać do tej kategorii, aby upatrzyć zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem idealny do swojej kuchni.

W parze ze zlewozmywakiem dwukomorowym z ociekaczem wielu klientów nabywa u nas także baterię kuchenną. To bardzo dobry pomysł, który pozwala zaoszczędzić czas na przeglądanie wielu ofert, a nam ułatwia doradzanie. Pracownicy Axis chętnie pomogą Ci skompletować zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem i baterią, mając na względzie dopasowanie techniczne i estetyczne.

Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem – dlaczego warto?

Przyjęło się, że zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem wpuszczany w blat to model odpowiedni dla kuchni z dużym aneksem kuchennym. Istotnie – zwykle modele tego typu mają ponad metr długości, a zatem na nich montaż trzeba zarezerwować nieco więcej miejsca. Trzeba też odpowiednio przemyśleć zakup szafki pod zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem. Niemniej jednak, modele tego typu nie omijają też mniejszych kuchni, w których potrzeby związane z gromadzeniem brudnych naczyń w zlewie i późniejszym ich zmywaniem są duże. Mowa nie tylko o fanach gotowania, ale i o większych rodzinach.

Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem to produkt jeszcze bardziej funkcjonalny od tradycyjnego zlewu z dwiema komorami, gdyż zapewnia dodatkowe miejsce na odkładanie umytych naczyń. Delikatne elementy zastawy stołowej, takie jak szklanki czy kieliszki, potrzebują specjalnego traktowania, a ociekacz staje się miejscem, w którym bezpiecznie możemy je postawić – brudne do czasu zmywania, a świeżo umyte do czasu wycierania. Zlewozmywaki kuchenne dwukomorowe z ociekaczem docenimy również przy potrzebie położenia gdzieś rozmrażanych produktów spożywczych.

Najlepsze zlewozmywaki granitowe dwukomorowe z ociekaczem tylko w Axis!

Zlewozmywak kuchenny dwukomorowy z ociekaczem zwykle nabywany jest z założeniem, że będzie intensywnie użytkowany. Warto więc wybrać taki, który prędko się nie zniszczy. Modele z granitu są w tym przypadku najodpowiedniejsze. Ciężko o zlewozmywak, który lepiej zniesie przypadkowe obtłuczenia garnkiem, szok termiczny czy codzienną ekspozycję na promienie słoneczne wpadające przez kuchenne okno. Każdy ze zlewozmywaków granitowych dwukomorowych z ociekaczem z oferty Axis to model, który w rankingu solidności i trwałości bez wątpienia zająłby miejsce w ścisłej czołówce.

Trwałość naszych produktów jest również gwarancją ich niezmiennego piękna. Możesz mieć pewność, że nie powstaną na nim zarysowania, a kolor nie straci swojej intensywności. Zlewozmywaki kuchenne dwukomorowe z ociekaczem można bez obaw czyścić wszystkimi ogólnie dostępnymi środkami przeznaczonymi dla zlewów kamiennych. Samo czyszczenie nie jest kłopotliwe, gdyż powierzchnia zlewozmywaka jest gładka, a jego przemyślana konstrukcja sprawia, że nie ma miejsc, w których zbierałby się brud lub które byłyby trudno dostępne do wyczyszczenia.

Zlewozmywak kuchenny dwukomorowy z ociekaczem – jak wybrać?

Jeżeli przewidujemy spędzanie długich godzin w kuchni, warto wybrać zlew, który już samym wyglądem i wygodą użytkowania nie będzie do tego zniechęcał. Komfort korzystania ze zlewozmywaka dwukomorowego z ociekaczem jest sprawą oczywistą, podobnie jak kwestia atrakcyjności. To model, którego nie ma nawet co zestawiać z tanim i popularnym zlewozmywakiem stalowym dwukomorowym z ociekaczem, gdyż już na pierwszy rzut oka jest od niego o niebo lepszy. Klasa, elegancja i szykowność to cechy, które z całą pewnością można przypisać zlewom granitowym, niezależnie od ich koloru, choć niekiedy przyjmuje się, że symbolem prawdziwego luksusu jest zlewozmywak biały dwukomorowy z ociekaczem.

Przy wybieraniu zlewozmywaka dwukomorowego z ociekaczem, wymiary powinny być kwestią, którą sprawdzimy jako pierwszą, ale nie zapominajmy też, że równie ważna jest kwestia odwracalności, która zapewnia możliwość ustawienia ociekacza po lewej lub po prawej stronie. Inną sprawą jest syfon – może być manualny lub automatyczny. Pierwszy zapewnia większą przestrzeń w szafce pod zlewozmywakiem dwukomorowym z ociekaczem, natomiast drugi gwarantuje wygodę odblokowywania ujścia wody z komory. W Axis do każdego zakupionego produktu gratisowo dorzucamy dopasowany syfon. Niemniej ważną kwestią pozostaje dopasowanie wizualne – zarówno względem wystroju kuchni, jak i względem baterii kuchennej. Tutaj z pomocą może przyjść doświadczenie naszych pracowników.

Bestsellery w kategorii zlewozmywaki dwukomorowe z ociekaczem

W kategorii zlewozmywaków granitowych dwukomorowych z ociekaczem szczególne polecamy następujące modele:

  • Zlewozmywak czarny dwukomorowy z ociekaczem KRONOS 200 – złożony jest z dwóch pojemnych, symetrycznie ułożonych względem siebie komór i ociekacza bez wyżłobień. Pomiędzy komorami znajduje się wyraźny logotyp Axis – symbol jakości i dobrego wyboru. Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem czarny dobrze komponuje się z ciemną armaturą i może trafić do pomieszczeń urządzonych na styl loftowy albo industrialny. Model ten dostępny jest także w kilku innych kolorach.
  • Zlewozmywak biały dwukomorowy z ociekaczem A-POINT 200 – biały zlew zapewnia szerokie pole do popisu w kwestii wyboru kolorystyki baterii kuchennej i pozostałych elementów wyposażenia kuchni. Najlepiej jednak wpasowuje się we wnętrza zaaranżowane w stylu skandynawskim albo angielskim. Również dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Posiada dwie przestronne komory i ociekacz ze żłobieniami ułatwiającymi odprowadzanie ściekającej z naczyń wody.

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty i pozostajemy do dyspozycji w przypadku pytań.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password