Zlewozmywaki półtorakomorowe

Zlewozmywaki półtorakomorowe to funkcjonalne rozwiązanie plasujące się pomiędzy
zlewozmywakiem jednokomorowym oraz dwukomorowym. Dodatkowa, mniejsza komora
służy myciu mniejszych artykułów spożywczych lub sztućców. Równocześnie gwarantuje niższe zużycie wody.

Liczba produktów: 8

Wyświetlam 1-8 z 8 elementów

Wybrane filtry

Axis – sklep ze zlewozmywakami półtorakomorowymi

Od lat marka Axis słynie z produkcji wysokojakościowych zlewozmywaków kuchennych. Odbiorcami naszych produktów są zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni, którzy pragną wyposażyć swoją kuchnię w nowoczesny i ponadprzeciętnie trwały zlew. W tej kategorii prezentujemy 8 modeli półtorakomorowych dostępnych w naszej ofercie. Wśród nich aż 6 to zlewozmywaki półtorakomorowe z ociekaczem. Aby ułatwić instalację, do każdego modelu dołączamy już zaczepy oraz syfon – manualny lub automatyczny. Większość zlewozmywaków z tej kategorii ma też gotowy otwór do zamontowania baterii kuchennej, którą również możesz u nas nabyć.

Gdy jedna komora wydaje się niewystarczająca, a dwie wydają się przesadą względem naszych potrzeb, z pomocą przychodzi zlewozmywak 1.5 komorowy.To najrozsądniejsza opcja, ku której skłaniają się zarówno właściciele mniejszych, jak i większych kuchni. Warto postawić na nią zwłaszcza wtedy, jeżeli zakładamy, że z brudnymi naczyniami w naszej kuchni będzie mierzyć się zmywarka albo zwyczajnie nie mamy zbyt dużych potrzeb do gromadzenia brudnych naczyń w zlewie, ale jednocześnie chcemy mieć zawsze pod ręką niewielką komorę, przydatną w różnych sytuacjach. Poznaj, jak wiele zalet kryją w sobie zlewozmywaki 1.5 komorowe od Axis!

Funkcjonalny zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem

Funkcjonalność to cecha, którą zlewozmywakom 1.5 komorowym można przypisać z czystym sumieniem. Wszystko przez to, że złożone są z komory głównej i nieco mniejszej komory pomocniczej. Pierwsza z nich standardowo służy do gromadzenia brudnych naczyń i ich zmywania, natomiast druga może być wykorzystywana na tyle sposób, na ile tylko mamy pomysł. Najbardziej przydatna okazuje się w sytuacjach, gdy główna komora jest zajęta naczyniami, a mamy potrzebę przepłukania owoców albo odlania wody z ziemniaków. Komora pomocnicza w zlewozmywaku 1.5 komorowym równie dobrze może być świetnym schowkiem na odmrażane produkty spożywcze albo służyć do gromadzenia brudnych sztućców czy szklanek, które włożone do dużej komory i przygniecione ciężkimi garnkami mogłyby ulec zniszczeniu.

Jeszcze większą funkcjonalność zapewnia zlewozmywak 1.5 komorowy z ociekaczem. Zyskujemy wówczas dodatkowe miejsce, które możemy przeznaczyć na przykład na odłożenie czystych kubków albo mrożonek. W większości modeli z oferty Axis ociekacz może występować w wersji lewo- lub prawostronnej, w zależności od sposobu montażu. To ważne zwłaszcza z punktu widzenia leworęcznych osób. Jeżeli jesteśmy przekonani, że będziemy często użytkować ociekacz, warto wybrać model, w którym jest on dłuższy.

Zlewozmywak 1.5 komorowy od Axis – zakup na lata

Nie od dziś wiadomo, że zlewy z kamienia nie mają sobie równych pod względem trwałości. Niegroźne są dla nich przypadkowe obtłuczenia garnkami czy szok termiczny. Bez obaw możemy także stawiać na nich dopiero co zdjęte z palnika patelnie czy inne naczynia. Jeżeli zlewozmywakbędzie ustawiony w taki sposób, że będą padały na niego promienie słoneczne, nie musimy obawiać się, że straci on swój pierwotny kolor, nawet jeśli będzie to zlewozmywak 1,5 komorowy czarny.

Co prawda zlewozmywak granitowy 1.5 komorowy to produkt z wyższej półki cenowej, ale zdecydowanie jest wart swojej ceny. Absolutnie nie ma lepszej opcji dla osób, dla których solidność i trwałość zlewozmywaka stanowi najważniejsze kryterium wyboru, oczywiście obok walorów estetycznych. Wybór jednego z modeli prezentowanych w tej kategorii to inwestycja na lata, z której będziemy odczuwać zadowolenie każdego dnia.

Zlewozmywaki 1.5 komorowe – nuta elegancji w każdej kuchni

Estetyka białego czy czarnego zlewu 1.5 komorowego jest nieporównywalna z popularnym, tanim zlewem stalowym. To element, który wprowadzi do kuchni odrobinę luksusu i będzie cieszył oko przy każdorazowym spojrzeniu. Jeżeli kuchnia jest pomieszczeniem, w którym zdarza nam się przyjmować gości, kamienny zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem z pewnością zrobi na nich niemałe wrażenie. Co ważne, jego minimalistyczny, a jednocześnie elegancki styl sprawia, że jest to produkt ponadczasowy. Trudno zatem o lepszy wybór dla osób, które nie planują prędkiej wymiany wyposażenia kuchni.

W Axis oferujemy fachową pomoc wszystkim, którzy mają problem z samodzielnym zdecydowaniem jaki zlewozmywak granitowy 1.5 komorowy będzie najlepszy biorąc pod uwagę wystrój kuchni. Wspieramy też w skomponowaniu go ze stylem baterii kuchennej. Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym codziennie spędzamy wiele czasu, dlatego bardzo ważne jest, aby wszystkie elementy jej wystroju współgrały ze sobą i pozytywnie oddziaływały na osoby, które w niej przebywają.

Bestsellery w kategorii zlewozmywaki półtorakomorowe

Do chętnie nabywanych zlewozmywaków z tej kategorii produktowej należy między innymi:

  • Zlewozmywak 1.5 komorowy czarnyMOJITO 120 – atutem tego modelu niewątpliwie jest automatyczny syfon. Dzięki niemu nie trzeba moczyć rąk, często w brudnej wodzie, aby odblokować ujście w komorze głównej. Klienci cenią sobie także niewielki, dobrze wyprofilowany ociekacz, który nie tylko podnosi wartość użytkową tego zlewozmywaka, ale i estetyczną.
  • Zlewozmywak 1.5 komorowy z ociekaczemCASCADA 150 – to model doskonały dla osób, które planują intensywne wykorzystywanie ociekacza. W tym zlewozmywaku jest on wyjątkowo duży, a zatem nie powinniśmy mieć problemu, aby pomieścić na nim wiele naczyń.
  • Zlewozmywak granitowy 1.5 komorowy -MOJITO 80 – jeśli istotne są jak najmniejsze wymiary, zlew 1.5 komorowy MOJITO 80 będzie strzałem w dziesiątkę. To model ograniczony do komory głównej i pomocniczej, ale o dość dużej głębokości, dzięki czemu zapewnia możliwość swobodnego zmywania naczyń.

Chcesz zadać nam pytanie związane z ofertą zlewozmywaków granitowych 1.5 komorowych? Czekamy na kontakt.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password