SYFON FISC  pojedynczy z odpywem fi 114 z przel. okrgym wertykalnym-pionowym, z korkiem automatycznym, do zleww kompozytowyc (za

SYFON automatyczny do zlewu jednokomorowego

149,00 zł

Kod: 3.501.574.22

Oferowany przez nas syfon automatyczny do zlewu jednokomorowego to nic innego jak zestaw rur odpływowych wraz z sitkiem odpływowym montowanym w komorze zlewu i specjalnym pokrętłem, za pomocą którego kontroluje się ustawienie sitka.

Darmowa dostawa
Ilość

Niniejszy syfon do zlewu kuchennego z sitkiem automatycznym to wysokiej klasy produkt o ponadprzeciętnym komforcie użytkowania i niskiej awaryjności. Niezawodnie odprowadza wszelkie nieczystości do kanalizacji zabezpieczając domowników przed przykrymi zapachami. Dzięki możliwości montażu przy ścianie oszczędza miejsce pod zlewozmywakiem nie tracąc przy tym na użyteczności. To jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku. Kup i przekonaj się o tym na własnej skórze! 

Jego ogromną zaletą jest brak konieczności ręcznego blokowania i odblokowywania ujścia wody z komór zlewu, które to często wiąże się z zanurzeniem dłoni np. w brudnej wodzie.

AXIS GROUP
3.501.574.22
11 Przedmioty

Szczegóły produktu

Linia
SYFON

Brak recenzji użytkowników.

Zaloguj się aby dodać recenzję

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password